Skip to content Skip to navigation

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany! (Miroslav Václavek)

Výsledek obrázku pro tomio okamura22. září 2017,  9:18

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

V sousedním Německu hrozí výhra proradné makrely, ve Francii již zvítězil makarón, ušácký prezident vyhrožuje KLDR a všude je strašná destabilizace.

EU vyhrožuje našemu rumu, aby poškodila naše bramboráře a průmysl trestí, všude je to samý slimák a lidé na ulicích umírají hlady, protože zdražilo máslo.

Proto je nutno na ochranu naší vlasti uzavřít hranice, zřídit vízovou politiku se sousedními státy a obyvatelstvo důsledně chránit od myšlenky na západní pozlátko, protože jen ve všeobecné chudobě český občan odjakživa nalézá štěstí.

Ale nedosáhneme toho, pokud naše síly budou i nadále roztříštěny!

A proto je třeba, aby všichni občané sympatizující s odtržením naší vlasti od EU a NATO a opětovným přičleněním k Rusku, volili v nadcházejících volbách takzvaným kolektivním hlasem.

Jak napsal list Vzduchonet: „Této informace se bojí kruhy sloužící ukrajinskému fašismu, tedy především USA, Německo, Francie a EU. Jak bylo totiž zjištěno, existuje směrnice Nařízení EU a rady číslo 1287, která umožňuje dávat kolektivní hlas i více uskupením najednou. Tato směrnice byla původně zamýšlena jakožto genderově liberální a měla sloužit k zavedení povinných kvót žen do veřejného života. Jenže když selhal tento pokus proti přírodě a odvedení žen od ploten, neomarxisté pod vedením Junckera toto nařízení utajili. Ani Nóva o něm nevysílala ve zprávách.“

Tedy toto šokující zjištění, které neomarxistická EU ve spolupráci se slizkým Bohoušem a jinými vlastizrádci zakazovala zveřejnit v médiích opět dokazuje jediné, že tato média lžou.

Ale abychom ti voliči vysvětlili jak hlasovat v nadcházejících volbách.

Víme, že nesympatizuješ pouze s SPD. Ale zároveň máš rád KSČM, Naštvané matky, AfD, DSSS, Martina Konvičku, Řád národa a strážců meče, Václava Klause juniora, Realisté, SPO multimilionáře inženýra Zemana, Národní demokracii a mnohá jiná, doposud v ilegalitě ukrytá uskupení. Protože je třeba si uvědomit, že ušáci jsou ovládáni Židy.

A tak při volbách užij zbraně nepřítele a hlasuj pro všechny, které máš rád najednou.

Jak?

Jakmile nadejde den voleb, seber hlasovací lístky všech stran, s nimiž sympatizuješ proti EU a prázdný papír. Na tento papír napiš: „Hlasuji dle nařízení EU a rady číslo 1287 kolektivním hlasem,“ vlož vše do obálky raději již doma, aby ti komise neznemožnila kolektivního hlasu užít a po legitimování se, vhoď obálku do urny.

Jedině tak nebudeš hlasovat pouze jednou, ale hned tolikrát, kolikrát jsi vlastencem!

Je možné, že rozšíření této informace mezi lid týraný EU se bude vládnoucí fašistická junta snažit zamezit. Proto je třeba, abyste o ní informovali, co možná nejvíce stejně smýšlejících lidí ve vašem okolí!

Proto nezapomeň informovat všechny slušné lidi ve svém okolí.

Den voleb se blíží!

Na další upřesnění vyčkejme do návratu pana prezidenta z Ruska.

 

P.S. Pokud jsi milý voliči opravdu uvažoval o tom, že do obálky vložíš více lístků najednou a ony budou sečteny, pak se tě chci zeptat, zda opravdu chceš přijít k volbám. Neboť tvé IQ je natolik mizivé, že bys měl uvažovat o vrácení občanského průkazu.a své volební právo tak přenechat osobám u nichž nehrozí, že by za prvé svůj hlas podobným hrůzným uskupením opravdu dali a za druhé, že i tvorovi s inteligencí prvoka je zřejmé, že tímto by svůj hlas zneplatnil :-)

 

Miroslav Václavek

Autor článku: