Skip to content Skip to navigation

Vtip týdne: Chceme „spravedlivější“ přerozdělování uprchlíků (Radomír Dolanský)

20. listopadu 2015,  10:06

Člověk rozumu takzvaně selského (rozuměj ve 21. století normálního, nepostiženého virem politické korektnosti nebo sluníčkovým požíračem rozumových center mozku) může jen kroutit hlavou.

A ťukat si na čelo, nevěřícně se smát.

Německo a Rakousko požaduje, A NYNÍ PŘIJDE TO ÚŽASNÉ SLOVO, spravedlivé rozdělování migrantů v EU. Pokud si takto vůdkyně Německa a svého současného nohsleda představuje spravedlnost, nemůže Evropu nakonec dovést nikam jinam než jeden z jejích neblaze známých předchůdců ve funkci – k válce.

Je otázkou, co si pod slovem spravedlnost představují děti v německých a rakouských mateřských školách, ale dá se předpokládat, že ty české vnucování proti své vůli za spravedlnost nepokládají. To znamená, že v některých případech můžou být evropské předškolní děti rozumnější než máma (nebo destroyer?) Anděla a její rakouský přitakávač Werner Faymann.

Je to nehorázná drzost, přilákat do Německa vlastními hloupými sliby statisíce zlatokopů a pak je vnucovat ostatním státům pod rouškou ubohých frází o spravedlnosti. V České republice sice dodnes, díky politické vychytralosti a absenci zákona dlouhodobě slibovaného, platí všichni za milionové škody úředníků, ale to neznamená, že jsme až tak hloupí, abychom dopláceli na blbost vůdců evropských.

Hlásné trouby EU, tedy média, fungující v socialistickém duchu oslavování blbosti vůdců, dokonce začínají v posledních dnech čím dál častěji vypichovat skutečnost, že v IS jsou tisíce Evropanů. Jakoby šlo o snahu masově přeorientovat mysl lidu z kritiky islamistů na vinu kolaborantů. Čím více se vzdaluje datum pařížského vraždění, tím častěji jsme masírováni rétorikou, že islám (imigranti) není špatný, že je to jen pár odpadlíků z IS…

Ať si je islám sebelepší. Jestli se někomu líbí, přestěhujte se za ním. Nebuďte pohodlní a necpěte islám, i se stovkami tisíc jeho vyznavačů, mezi ty, kteří jej nechtějí!

Radomír Dolanský

Rubrika: 
Autor článku: