Skip to content Skip to navigation

Za každého zavražděného Evropana přijmeme 1.000 imigrantů! (Radomír Dolanský)

7. srpna 2016,  18:22

Logické myšlení emigrovalo. Podobně funguje vynikající dohoda se silně demokratickým Tureckem. Deset imigrantů odvezou a 10.000 jich připluje z druhé strany.
A pomatenci z Bruselu diskutují o pomoci imigrantům, na vlastní kašlou.

To bylo, premiére Sobotko, siláckých prohlášení o tom, jak se po brexitu musí Evropská únie změnit. A výsledek…? Zneuznaný vůdce evropského socialistického společenství Juncker si léčí komplexy sarkastickými výpady vůči Británii. Byrokrati z Bruselu vypouštějí další dementní vyhlášky, které naši papaláši se slepou poslušností přijímají, krčíc rameny, že jinak to nejde. Jinak to jde VŽDYCKY. Doufejme, že to Češi i Evropané brzy pochopí a poženou vás ze Strakovy akademie, ale i z Bruselu svinským krokem.

V Americe po vzniku policejní soutěže Zastřel si svého černocha (pro sluníčkáře černoch = afroameričan), nyní vrcholí další hra Zastřel si svého policajta. V Evropě začíná být módní kratochvílí akce Zavraždi si svého Evropana.

Pro bruselské pohřebáky staré dobré Evropy v čele s Merkelovou, Hollandem a Junckerem nastaly dny těžké roboty, kdy se snaží obelhat Evropu, že skoro co den, to vražda nemá nic společného s imigranty. Vylhanou verzi včas podpořil pomatenec z Mnichova, který byl opravdu jen německý pomatenec. Z toho se rychle poučili Britové a z norského Somálce udělali taky pako.

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na přehorlivého Bohuslava, divadelního virtuosa, jenž řve do hlediště: „Ochráním vás!“, zatímco za zády skrývá podepsaný souhlas s přílivem imigrantů. Takový malý zvací dopis. Brusel nařídil zbavovat Evropu invazivních druhů a imigranti opět dostali výjimku.

Bodejť by se do Evropské únie necpal kdekdo, když je to jediné soustátí na světě, které si nedovede ohlídat vlastní hranice. Proradné Řecko povoluje vstup do země kdekomu bez ověření totožnosti, ale turecké vojáky – pučisty okamžitě odsoudili za nelegální překročení hranice. A přesně takto pomateně funguje celá únie. Zdravý rozum si zachovala pouze Velká Británie. Ale až se ukáže, že lze odchod přežít bez velkých šrámů, přidají se další a utečou z velkého blázince.

Je to jednání, které popírá zdravý rozum. Jaký je smysl společné únie, když je naprosto jasné, že pokud by každý stát tohoto nefunkčního spolku byl samostatný, NIKDY by nedovolil tak obludné narušení vlastních hranic? A neprodukoval by hordy politiků, kteří dovedou jen lhát vlastním lidem, že Evropská únie je ráj světa. Přesně to tvrdili i komunisté!
Existuje jediné řešení – rozpustit Evropskou únii jako geopolitický celek a vrátit se zpět k Evropskému hospodářskému společenství na základě svrchovaných států. To, že je Evropská únie odsouzena k rozpadu, je více než jasné. Možná za rok, za pět, za deset. Ale čím déle ji necháme politicky vládnout, tím jistější bude i konec Evropy, jak ji známe!

Radomír Dolanský

Rubrika: 
Autor článku: