Skip to content Skip to navigation

Za nepohodlný názor do vězení! (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro Zeman a čínský prezident29. listopadu,  8:00

Tak to chodí jinde a tak to chodilo dříve i u nás. A jsou tací, kteří by to chtěli opět zavést. A dokonce sedí hodně vysoko.

Trest sedmi let vězení uložil za zavřenými dveřmi v pondělí soud ve Vietnamu 22letému blogerovi, který loni na sociální síti informoval o úniku kyanidu a dalších jedů z ocelárny ve střední části země. V Číně zase poslal soud na pět let do vězení tchajwanského aktivistu, který se na internetových fórech vyslovoval pro demokratickou soutěž politických stran.

Co mají tyto dva případy z agenturního zpravodajství společného? V obou zemích vládnou komunisti. Ano, to je ta strana, co má u nás místopředsedu Poslanecké sněmovny a dále předsedu jednoho z klíčových výborů. A to jsou ty země, přinejmenším ta druhá z nich, v kterých se zhlíží náš pan prezident. Co bychom měli dělat? Máme tři možnosti:

- Být jako oni a za názory typu opuštění NATO nebo EU tvrdě trestat několikaletým žalářem.

- Nechat tomu volný průběh dokud se nepodaří zblbnout dostatečný počet voličů a pak se k těmto východním praktikám dobrovolně třeba referendem přiklonit.

- Ponechat status quo jako dnes. Ať si každý plácá co chce, ale nekompromisně poukazovat na nesmyslnost takových úvah, jako např. vystoupení z EU, protože to by nás právě postupně dovedlo k těm východním praktikám.

Jmenuji: SPD Okamurovců, prezident Zeman, KSČM, prezidentský kandidát Hannig a mnoho dalších malých ryb, kteří se určitě ozvou třeba zde v diskusi. A právě proto, že nechci, aby to došlo tak daleko, tak tu diskusi nezavírám. Plácejte si nesmysly, pořád ještě můžete. A je to dobře.

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

flaška koukám se sjíždí čím dál tím víc .nebo hulí cinknutý matroš ,že mu tak straší ve věži

 

Obrázek uživatele jany007

No u Vás to víme, jmenuje se to hloupost :)

Obrázek uživatele helena-kr

Už vím komu je určený poslední odstavec ,No přece vám!


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.