Skip to content Skip to navigation

Zabiják může z vazby za milion korun, hrůza (Jan Ziegler)

Výsledek obrázku pro na nový rok opilý rus zabil6. ledna 2018,  12:24

Tak je to jasné, ruský opilec zabil mladou holku. Omluvy násilníka v televizi nic neznamenají. Je to jenom taktika, jak se vyvléci z toho, aby nemusel do vězení.

Tento zločin je neomluvitelný.

Tak se jasně prokázalo, že člověkem, který zabil mladou Kolumbijku na Nový rok ve tři hodiny ráno, byl totálně ožralý Rus. Chápu, že moji názoroví oponenti, kteří lhali, že to tak nebylo, si z toho nic nedělají.

Ale teď vážně, mně moc vadí, že takový zločinec byl propuštěn na kauci milionu korun. Obecně mně to vadí, a protestoval bych, i kdyby to byl Čech, Němec. Angličan, Ukrajinec, Bulhar, atd. Ovšem, Rusko je v tomhle ohledu zvláště hrozné. Tam je nehodovost daleko vyšší než v civilizovaných zemích a na počet mrtvých při nehodách kremelská říše nad Západem suverénně vede.

Já se domnívám, že údajná lítost onoho zabijáka byla jenom hraná, aby nemusel do vyšetřovací vazby. V jeho případě se mně kauce nelíbí, už jenom z toho důvodu, že hodnota onoho černého mercedesu je vyšší než ona milionová kauce. Mám obavy, že tento gauner, co zabil mladou holku, uteče před trestním stíháním. Navíc se snažil z místa nehody utéct, naštěstí lidé, kteří tam byli, mu v tom zabránili. Rád bych se však mýlil.

ZDROJ

Jan Ziegler

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

vyjímečně bych s autorem souhlasila jen kdyby tak urputně nezdůrazňoval rusko