Skip to content Skip to navigation

Zřejmě islamistický fanatik chtěl zabíjet izraelské vojáky (Jan Ziegler)

Image result for auto najelo do izraelských vojáků7. února 2020,  10:11

Řidiče sice zatím policisté nedopadli, ale neumím si představit, že by někdo jiný než muslimský radikál úmyslně vrazil do skupiny izraelských příslušníků IDF a dvanáct z nich zranil.

Jeden z vojáků byl těžce zraněn a s vážnými poraněními hlavy a těla ho záchranáři odvezli do nemocnice, jak uvedl sever iDNES.cz. V jeho zprávě se také píše o zabitých Palestincích. Jenomže jejich smrt byla pouze důsledkem předchozích nepřátelských akcích proti Židovskému státu. Mohou si za ni sami.

article_photo

Tato zločinná akce proti izraelským vojákům opět dokazuje, že Palestinci nemají na vlastní stát nárok. Oni už dostali možnost spravovat svá území v rámci palestinské autonomie. Z pásma Gazy se stáhla izraelská armáda a výsledek V tomto prostoru při egyptských hranicích vládne islamistická teroristická organizace Hamás, jehož lidé opakovaně odstřelují Izrael raketami, které ohrožují životy civilistů včetně žen a dětí. Z Gazy jsou rovněž na Židovský stát posílány zápalné balony ničící úrodu izraelských farmářů. Palestinská autonomie dostává velké peníze z celého světa včetně zemí Evropské unie a Ruska, bez kterých by nepřežila. Je dobře, že americký prezident Donald Trump pomoc Palestincům výrazně omezil. Brusel a Moskva by měly Američany následovat, Stejně tato pomoc palestinským územím nijak nepomáhá, akorát z Abbáse a spol. dělá miliardáře. Ano, je veřejným tajemstvím, že peníze posílané na jejich rozvoj končí na kontech palestinských papalášů.

Palestina není schopna samostatné existence, což přesvědčivě dokazuje už nyní a pokud by získala nezávislost, tak by akorát ještě více žebrala v cizině o peníze. Palestinská autonomie podle všeho také neumí nebo spíše nechce bránit teroristickým útokům proti Izraeli. Byl bych rád, kdyby tohle Evropská unie vzala na vědomí. Zatím se však Brusel může přetrhnout, když Izraelci zastřelí palestinského zločince, ale mlčí, jestliže jsou Izraelci oběťmi teroristických útoků arabských islamistických radikálů. Vadí mně také pokrytectví těch, kteří odsuzují terorismus muslimských fanatiků, ale jejich zákeřné a zbabělé útoky proti Židům jim nevadí.

Modlím se za uzdravení zraněných izraelských vojáků a soucítím s jejich rodinami. Věřím, že milostivý a milosrdný Bůh jim pomůže. Shalom.

ZDROJ

Jan Ziegler

Rubrika: 
Autor článku: