Skip to content Skip to navigation

Myslela jsem si, že žiju v Itálii - ne v Kocourkově! (Karla Slezáková)

Karla Slezáková12. března 2015,  06:27

Nechcete-li dostat žaludeční vředy, nekoukejte v Itálii u oběda na televizní noviny! Takový dobrý oběd jsme dnes měli, a tak nám ho ty zprávy pokazily.  O politice nikdy nepíšu.

 

Zaprvé jí nerozumím a za druhé mám ráda klidné bytí, což v diskuzích pod politickými blogy nebývá. Dnes mě to ale tak vytočilo, že alespoň něco málo napsat musím. Vždyť jsem si ani ty tagliatelle s lososem nevychutnala. Silvio Berlusconi - dlouhá kapitola sama pro sebe. Ale to, že ho zprostili viny (v této kauze), protože nemají důkaz o nezletilých prostitutkách v jeho sídle, to je vrchol. Po devíti hodinách se včera soud usnesl, že Berlusconi je v kauze Ruby nevinný. Nakonec jsou ty holky lhářky!

Z patnácti let, což mu hrozilo, teď bude zas komandovat svojí politickou stranu Forza Italia. A kdo ví co ještě. Já bych se vsadila, že lidi ho budou zas volit - pokud to bude možné. Nevidí to, že zadlužil Itálii, že zneužíval pravomoci, že neplatil daně - on, jeden z nejbohatších lidí Itálie a předseda vlády neplatil daně!!! To je neskutečnej bordel. 

Lidi - podle mne slepé ovce, vidí jen to, že když Berlusconi přestal řídit jejich stát - nastala bída. Nechápou, že bída nastala i díky němu, protože za jeho vlády se rozfrcaly všechny peníze!!! Že tedy ekonomická krize musela zákonitě přijít. A hlavně, že ON neplatil daně!!! Pokud by tohle udělal normální občan, seberou mu i trenky. On však žije dál v několika svých vilách a z lidí děla dál debily! Poprvé ho za kauzu Ruby ,,poslali" na sedm let do vězení, ale nikdy ho nezavřeli. Byl hezky doma, ve své vile v Arcore, blízko Milána. Odvolal se, takže mu zatím dali jen domácí vězení. Musel být od jedenácti večer do šesti rána doma!

 To není vtip! Během dne se mohl procházet po svých panstvích. Jednou týdně jezdil (kvůli jiné kauze) do nedalekého domova důchodců ,,pomáhat." Za daňový únik 300 miliónů, jezdil jednou týdně na čtyři hodiny pomáhat?!? To je víc než směšné! A navíc - vy tomu věříte, že tam něco dělal? Udělal si výlet, pokecal s personálem, s důchodci, možná si tam i udělal nanečisto politickou kampaň, já bych tomu věřila. Už jen kvůli tomu, že když tam jel poprvé, vítal ho personál tak, že si omlátil hlavu o podlahu - jak se klaněl. Prej odsouzenec jde na nucené práce. Nechtějte mě rozbrečet! 

Nemohl být sice v politice, ale jinak se pro něj život nějak neměnil. Do politiky se snažil natlačit alespoň svoji dceru, která ovšem odmítla. Doma - což není tři plus jedna, přijímal návštěvy a žil jako dřív. Teď v televizi oznámil, že se vrací na ,,hřiště." Jdu blejt velebnosti! Takže ten, co má sex se sedmnáctiletou prostitutkou a ne s jednou, ten bude možná zase ve vládě. Ta Itálie, to je fakt Kocourkov.

 Osmdesátiletej úchylák - pro mne je to úchylák, když s prominutím vleze na sedmnáctiletou holku, ten je v pořádku. Ale svatba homosexuálních partnerů, to v pořádku není, protože to podle Itálie není normální!?!? No to se mi otvírá kudla v kapse!!! Itálie už je v takovejch srágorách, že většina mladých a inteligentních lidí odchází pracovat do zahraničí, práce je čím dál méně, dluhů více a o sebevraždě - z finančního zoufalství, o tom slyšíte v televizi obden. 

Lidi si myslí, že je Berlusconi z téhle stoky vytáhne. Nechápou, že tenhle dědek se chce ještě před smrtí projít po jejich hlavách, aby je do těch sra..k zašlápl úplně! 

                                                     Vítejte v Itálii!

article_photo

Karla Slezáková

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Pokud je Italie Kocourkov, co je potom Ceska to repiblika?! *pleasantry*