Skip to content Skip to navigation

Trumf zeleného mužíčka. Nejsem srab! Jsem gay... kalkulátor a populista. Homofobové jedni! (Tomáš Vyoral)

Výsledek obrázku pro matěj stropnický21. října 2017,  11:53

Matěj Stropnický se po deseti letech rozhodl nebýt srabem a chvíli před volbami tasil trumf! Je homosexuál! A ještě k tomu účelově populistický.

Že by se mu zachtělo nějakého procenta od LGBT-XYZ komunity?

Ať se pan soudruh Stropnický sexuálně orientuje, jak je mu libo. Je to jen jeho věc a mně je vskutku jedno. Ostatně nesnesitlené je mi především jeho zelené levičáctví, které v současné době hravě strčí do kapsy i komunisty.

Když budu citovat vysvětlení jeho "nečekaného" coming outu: "Ale tato informace sama o sobě má u předsedy strany být vlastně veřejná. Nechci být za sraba," uvedl pro média. (lidovky.cz)

Takže se po deseti letech, pár chvil před volbami (na které je ogara nadržený jak na... dosaďte si raději sami - správně a politicky korektně), se zeleného mužíčka stal odvážný nesrab. A nebo výpočítavý kalkulátor a populista? Možná (a možná správně) tuší, že poslední od koho by mohli kápnout nějaké body jsou komunita LGBT(XYZ). Ostatně to nijak nezatlouká...

„Věřím, že lidé ocení, že s nimi jednám na férovku. Navíc Zelení hájí práva LGBT komunity jako jediní naprosto důsledně. Účast na Prague Pride je jen jedna z mnoha věcí,“ řekl den před zahájením voleb. (lidovky.cz).

Rovněž by se měl Matěj taky trochu vzdělat v zeměpise a mrknout, jak pěkně se chovají "uprchlíci" - klidně lékaři a inženýři ve svých zemích k homosexuálním osobám. Možná ho překvapí, koho vlastně tak vehementně celá Stropnický a Žilková family obhajuje.

Zaujal mě také příspěvek dalšího z novodobých správně smýšlejících (pseudo)novinářů pana Honzejka z Bakolovin, pardon iHned.cz, který nezůstal pozadu a z levicového svazáka udělal hrdinu, když v komentáři: Stropnického coming out je civilizační posun pro Česko píše: "Důležité je, že někdo z předních českých politiků přestal svou sexuální orientaci skrývat. Je to civilizační posun. Česko se tak z oblasti mentálního boratismu, který je definován tím, že se v příslušnosti k LGBT komunitě spatřuje něco závadného, posouvá do svobodomyslné západní Evropy."

Nevím o tom, že by 96 % českých politiků skrývalo svou orientaci, pane novináři. Stejně tak nevím, že by nás Stropnického coming out posunoval do západní Evropy, k níž mimochodem všichni novodobí EUsoc soudruzi (ať už političtí, novinářští, publicističtí, umělečtí nebo Halík) vzhlíží tak, jako soudruzi dřívější k Sovětskému svazu...

A to nedávno zelenému mužíčkovi ke štěstí stačilo jen se posadit u soudu, než půjde nazítří do televize. Jak jsem svého času psal: Pozor na zeleného mužíčka! "Pustíte mě sednout? Nebo u vás bydlet? Jdu zítra do televize."

Tak kupředu s EUsoc levá, soudruzi!

Tomáš Vyoral

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Jestli je homosexuál nebo ne, je mi úplně jedno, ale jeho rudo-zelené názory mě jedno určitě nejsou, proto bych mu nedal ani pěťák, natož hlas!

Zelení jako strana by mi asi nevadili - program mají hezký a přírodu mám taky rád. A kdyby se vedení ujal nějaký seriózní ekolog (tím myslím člověka, kterému jde fakt o přírodu, ne abonenta demonstrací), asi by se s nimi dalo i rozumně jednat.

Ale pan Stropnický rozhodně nepatří mezi lidi, jimž bych svěřil na starosti byť jen klíče od veřejné toalety, natož pak chod státu...


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.