Skip to content Skip to navigation

Čeho se náš pan prezident bojí? (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro Miloš Zeman30. prosince 2017,  9:56

Prezident Miloš Zeman odmítl v jemu nakloněné TV Barrandov diskutovat s jinými prezidentskými kandidáty a místo toho nabídl že ho zastoupí jeho mluvčí Ovčáček.

A toto dopředu avizoval i před případným druhým kolem, do kterého by postoupil. Pominu teď mou ne zrovna vysokou náklonnost k našemu prezidentovi, ale zkusím si nestranně položit otázku: proč?

1. Má obavu že by debatu fyzicky nezvládl? Pokud by byl zvolen zvládl by tedy fyzicky jednat a zastupovat nás na mezinárodních fórech, kde se jedná hodiny a často i dlouho do noci?

2. Má obavu že by to nezvládl intelektuálně? Domnívá se v tom případě že je to náš nejlepší kandidát na prezidenta?

3. Chce tím naznačit, že on je natolik lepší než ostatní kandidáti, že na jejich úroveň postačí poslat na diskusi jednoho z věrných úředníků? Proč to tedy nedokáže v přímé konfrontaci s ostatními kandidáty?

4. Chce dopředu naznačit, co si o ostatních kandidátech a jejich voličích myslí? Je takovéto jednání hodno státníka?

5. Bojí se ukázat v přímém přenosu, že je na tom zdravotně ne zrovna nejlépe? Ale vždyť je nám z Hradu stále sdělováno, jak je zdravý, jak cukrovka odešla, jak má prostatu jako panic a další velmi optimistické zprávy.

6. Chce tím naznačit, že on jako stávající prezident je něco víc než ostatní obyčejní kandidáti? Pokud je o tom přesvědčen, tak to klidně může říci nahlas. Jako vypovídající o jeho charakteru to vyjde nastejno.

7. Domnívá se že takováto debata je zbytečná, protože on už všechno řekl a nesdělil by nic nového? V tomto bodě bych s ním souhlasil. Ale pohrdání voliči to stejně je.

8. Bojí se přímého střetu s ostatními kandidáty? Pokud je tomu tak, pak ve vrcholové pozici nemá co dělat.

Takže znova: PROČ?

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele hanick

Komentovat Flašku je jednoduché. Chudák s duševní pleší a organizmem prolezlým záští.

Obrázek uživatele jany007

Zeman se bojí, že by díky své senilitě nedokázal udržet myšlenku a tempo diskuze, pokud by to nebylo domluvené předem na co bude dotázán tak jak to má teď na Barrandově....a to nemluvím o udržení moči....

Obrázek uživatele hanick

I na tebe jednou dojde, ale nenávist v tobě to hodně uspíší. Zeman mezi šupáky a politickými polotovary nemá co dělat.

 

Obrázek uživatele helena-kr

Ptáte se proč? Jednoduché . Ne každý  navštěvuje cirkus v blázinci což tyhle ujeté diskuze připomínají.