Skip to content Skip to navigation

Kdyby USA shodily atomovku, Fiala, Stropnický a další soudruzi se utleskají k smrti (Tomáš Vyoral)

Výsledek obrázku pro USA útok Sýrie tomahawk17. dubna 2018,  10:37

Vskutku "demokratický" postoj a smysl pro právo a spravedlnost ukázali někteří politici v souvislosti s nekritickým schvalováním bombardování Sýrie.

Stačí jim dát hlavu na pružinu, vlajku USA na záda a budou se klanět a klanět.

Z mého pohledu zcela bezprecedentní status na Facebooku uveřejnil soudruh Petr Fiala, prý "demokrat" z "demokratického" bloku, který však pravidelně dostává "titulu", kterým si ho dovoluji titulovat.

"Použití chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu je odporný zločin, který nelze tolerovat. Společná akce USA, VB a FR v Sýriii je správnou reakcí. Situaci na Blízkém východě nelze podceňovat a pouze přihlížet, jak se odtud šíří brutalita a chaos, který nás všechny ohrožuje,"poznamenal na svém profilu na FB předseda ODS Petr Fiala.

Takže bombardování SUVERÉNNÍHO státu s LEGITIMNĚ ZVOLENÝM prezidentem bez mandátu OSN a bez jakýchkoliv doložených důkazů (protože jsou super tajné) o vině syrského režimu na údajném chemickém útoku je zcela "správnou reakcí". Útok totiž evidentně nesvéprávný Assad nabídl navzdory svému úspěšnému postupu proti místním teroristům, USA jako dokonalou záminku k dalšímu humanitárnímu bombardování. Asi aby byla ještě sranda. Fiala si přečetl notičky od imperátora, nasadil brejličky, omrkl srdceryvné (možná fake news) video v médiích a měl jasno...

Dalším myslitelem je bývalý ministr zahraničí Martin Stropnický, který prakticky uvedl, že na vyšetřování a důkazy není čas a bombardování Sýrie je prakticky vzkazem všem potenciálním uživatelům chemických zbraní... Takže je třeba nejprve trestat, alespoň někoho, a pak vyšetřovat. Bývalý komediant zřejmě viděl zcela relevantní videa Bílých přileb, kde jsou vodou omývány plačící děti a z toho hluboce zasažený usoudil, že o užití chemických zbraní "není sporu".

"Česká republika jednoznačně vnímá postup spojenců jako vzkaz komukoliv, kdo by chtěl v Sýrii, ale i jinde ve světě, pokračovat v používání chemických zbraní. Všechny lidi na světě musely hluboce zasáhnout obrázky, které jsme viděli v minulých dnech. O tom, že byly použity chemické látky není sporu... Kdybychom čekali na mandát, budeme pasivními svědky, a tedy už skoro spolupachateli toho, co jsme viděli minulý týden. A to samozřejmě nejde," dodal. V příštích dnech se podle něj objeví mohutná vlna dezinformací, která bude mít za cíl zamlžit skutečnou podstatu věci.

Ještě, že nezapomněl na ty dezinformace. Soudruh Stropnický má samozřejmě patent na pravdu a všechno ostatní, co jako hlásná trouba svých amerických loutkovodičů, nepoví, jsou dezinformace.

Zdroj:iDnes

Tomáš Vyoral

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Tohle snad nikdo nemůže vyplodit  z přesvědčení?! Člověk s troškou rozumu, citu inteligence přeci nikdy nemůže napsat něco podobného?!

Obrázek uživatele helena-kr

no ty bys to napsat nemohl .chybí ti vše co jsi vyjmenoval

Obrázek uživatele jany007

Já nejsem v té vaší rudé partaji, aby jste mě tykala:) A někdo, kdo má inteligencí houpaciho koně, neb dokáže adorovat systém, který dokázal okrádat a zabíjet své vlastní spoluobčany, který je dokázal uvěznit za ostnatý drát a plot s elektřinou, někdo kdo je tak hloupej, že dokáže tvrdit, že Zemana volila více jak polovina občanů Čr, a jiné hovadiny mě nemůže urazit:)

Obrázek uživatele helena-kr

nezklamal zase se bylo čemu zasmát