Skip to content Skip to navigation

… a český novičok stvořil Bůh (Radomír Dolanský)

Výsledek obrázku pro Novičok20. května 2018,  11:00

Parta samých navybíraných ve Sněmovně, Strakově akademii i v Senátu neví, co by, aby nemusela přiznat, že lhala.

To vše kvůli výroku, který zazněl z Hradu potvrzen, chtě nechtě, rozvědkami a šéfem Vojenského výzkumného ústavu.

A světe div se, značná část občanů protestuje proti oznámení Miloše Zemana, což znamená, že si přejí, aby se jim i nadále lhalo! V tomto případě se politici snaží lidu vyjít vstříc avydávají jedno prohlášení za druhým, že pravda byla lež a lež je pravda. No, a poněvadž Bohuslav Šafář potvrdil, kdo tady lže, už je taky na dlažbě. To je česká svoboda a demokracie, za kterou bojují aktivisté na náměstích s transparenty.

Prezident Zeman byl první z českých politiků, kdo veřejně přiznal, na základě šetření tajných služeb, že se v ČR testovala látka novičok v malém množství a poté byla zničena. První po zběsilých útocích na Rusko, které ještě předtím tvrdilo v podstatě to samé.Po Rusku tyto skutečnosti z dob Československa potvrdil německý chemik Ralf Trapp. Ale o tom se média moc nerozepisovala, protože na německé přátele přece jen nemůžeme plivat stejně jako na RuskoNásledně Německo na vrcholné úrovni oznámilo, že novičok samo testovalo ve Švédsku a odkazuje i na testy ve Velké Británii, zatímco fanatici ze STAN troubí o velezradě prezidenta. A žádnému z českých užitečných idiotů dodnes nedošlo, jak asi mohli Britové vědět, že se jedná o novičok, kdyby jej neznali?!
Prezident se nikomu nesnažil vsugerovat, že šlo o stejný typ látky, který byl údajně použitý v Londýně. Teprve čeští politici přistiženi při lži upozorňují nejméně dvakrát v jedné větě, že se jedná o jiný z rodiny novičoků. A vymysleli zázrak – testoval se, ale nevyráběl.

Čechie se opět blýskla originální politickou rétorikou. Z učenců - politiků vypadl opravdu neskutečný blábol. Pokud provedete postupy, abyste získali jakoukoliv látku v množství s předponou mili nebo mikro, NENÍ TO VÝROBA! To by, jak nás poučuje slečna přes armádu Šlechtová, musely být litry, hektolitry, apod.
Takže lháři tvrdí, že v Brně testovali něco, co nebylo vyrobeno. Najednou se to jen tak objevilo v Petriho misce. Anebo se jednalo o boží spolupráci, podobně jako při početí Mesiáše. A jak se zázrak projevil? NIC se zde nevyrobilo, pak se to NIC testovalo. Ale když NIC nebylo vyrobeno, nemohlo být NIC zničeno. Aby někteří politici nevypadali jako blbci (což se nepovedlo) má Česká republika na (ne)výrobu NIC dokonce zákon!
Takže kdo nám dokáže, že NIC bylo zničeno, když nebylo vyrobeno?

Mnohem podstatnější otázkou je, co je špatného na přiznání, že se v České republice testoval novičok? Vždyť my můžeme být hrdí, že máme špičkové vojenské chemiky uznávané dokonce i tak samolibými vojenskými trubci jako jsou v US Army. Pokud nebudou špičkoví odborníci cvičit, přestanou být odborníky. To platí ve všech oblastech lidské činnosti. V oblasti vzájemného vraždění a ochrany proti němu dvojnásob.
Kdo si ještě pamatuje komedianta z ministerstva zahraničí, který prožil téměř orgasmus, když před mikrofonem opěvoval vojenskou agresi USA, Francie a Velké Británie na svrchovaný stát jako obvykle bez důkazů a bez mandátu OSN – organizace, která je dobrá nanejvýš jako stafáž Angeliny Jolie nebo Madonny? Také tehdy hulákali fanatici u nás i ve světě. A najednou zdechl pes. I šílený pačesáč z Washingtonu vyhrožuje už zase někomu úplně jinému.
Lidé v této oblbovací válce dezinformací velmi rychle zapomínají. Žereme hnůj z Evropy, posloucháme zmetky, blázny, lháře a demonstrujeme za svobodu slova, když ji někdo použije a řekne jiný názor než ten náš.

Jestliže existuje vylhaná propaganda, tak především mezi politiky a v řadě poslušných médií. Zeman jednoznačně vyzradil státní tajemství – že řada českých politiků jsou lháři.
Dříve jsme měli jedinou správnou stranu. Dnes máme jedinou správnou politiku.
Chceme-li za odlišné názory lynčovat, stavět na pranýř a oslavovat lži, nelišíme se vůbec ničím od komunistů před rokem 1989!

Radomír Dolanský

Autor článku: 

Komentáře

Tak jsem onehdá byl s autem na STK. A představte si, že ač tam testují, jestli je moje vozidlo způsobilé k provozu, tvrdili mi, že oni to auto nevyrobili.

Čili říkáte, že bych jim něco takového věřit rozhodně neměl a že si něco tak neuvěřitelného určitě vymysleli?

logika není vaše silná stránka, že? To auto samozřejmě nevyrobili v STK, ale vyrobil ho nějaký výrobce a na STK se vyskytovalo proto, že jste ho tam přivezl vy. Takže ten novičok, co se u nás nevyrobil ale přitom se testoval, tedy vyrobil a dodal kdo???

Logickou chybu tam nemám. Autor dodal nelogické tvrzení, jehož nelogičnost jsem příkladem demonstroval.

Kdo jim novičok dodal? Nejspíš někdo, kdo ho vyráběl nebo získal třeba špionáží. Co já vím. Nebyl jsem u toho a jde o spekulace.

Čili na ta cizí slova, jejichž smysl nechápete, si fakt dávejte pozor. Raději se jim vyhněte, pokud nechcete působit tak hloupě.

Pro ty, kteří mají s češtinou problémy, malá exkurze do slovníku cizích slov:

Slovo: mikro-

Význam: první část složených slov mající význam malý

https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/mikro

Slovo: syntéza, synthesa

Význam: (chem.) proces  VÝROBY  složitějších chemických sloučenin z chemických prvků nebo sloučenin jednodušších.

https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/synteza-synthesa