Skip to content Skip to navigation

Tipy na nové zaměstnání (PR článek)

4. února 2021,  18:21

Ztratili jste zcela v dnešní složité době nečekaně práci? Tato životní situace umí hodně a nepříjemně překvapit.

Zvláště ve chvíli, kdy všechno vypadá, že je v pořádku, firma prosperuje, vy si nejste vědomi žádného problému nebo nespokojenosti ze strany zaměstnavatele nebo vedoucího. S touto situací se lidé vyrovnávají různými způsoby. Někteří podlehnou depresi, smutku a chvíli si v něm doma tiše lebedí, jiný si užije volno, které je v tomto případě víc než zasloužené, pak udělá pořádný generální úklid, trochu si odpočine a mezitím hledá práci, která by mu vyhovovala. Jiní začnou práci hledat ihned novou práci. Dnešní doba přeje on-line nabídkám práce, takže nemusíte mít strach, že budete bez práce příliš dlouhou dobu.

Hledání práce je dnes snadnější

Nabídek práce na internetu je dnes hodně, takže si můžete vybírat nejen podle místa, kde chcete pracovat, zda dojíždět či nedojíždět, případně podle toho, v jakém oboru chcete nebo naopak nechcete pracovat. Vyhledávání nové práce je tak jednodušší, nemusíte u počítače trávit hodiny a hledat mezi inzeráty, na které nemáte kvalifikaci, potřebné vzdělání nebo mezi inzeráty, které vám jiným způsobem nevyhovují. Můžete si vybírat jednotlivé kraje nebo města a díky tomu si hledání podstatně zrychlit a zjednodušit. Máte jasné představy o svém novém zaměstnání? Pak si je nebojte splnit. Bez problémů, zdlouhavého vyhledání a hlavně on-line na stránkách pracovních portálů Personalistka.cz nebo 123jobs.cz od společnosti 123jobs Media s.r.o. najdete novou práci nebo brigádu.

Pro zaměstnance i zaměstnavatele

Pracovní portály 123jobs.cz a Personalistka.cz slouží primárně pro zaměstnance - uchazeče o práci, kteří hledají nové uplatnění a nové pole své působnosti. Ovšem můžou posloužit také dobře pro všechny zaměstnavatele. Právě ti totiž hledají nové pracovníky nejvíce on-line, takže mohou zadávat své inzeráty s nabídkami, ve kterých specifikují své požadavky na nové zaměstnance. Inzerce práce zdarma nabízená pro podnikatele OSVČ, školská zařízení a státní instituce je tak výbornou možností, jak si najít schopné a odpovědné pracovníky. Stačí jen inzerci práce zadat a počkat na odezvu. Mezi nimi si pak jistě vyberete někoho, kdo dostane novou práci. Větším firmám portály umožňují dlouhodobou inzerci více pracovních nabídek za zvýhodněné ceny.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: